This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Nasze kursy, a studia

BIOLOGIA – Nieodzowna przy rekrutacji na Uniwersytetach Medycznych i Przyrodniczych. Na AWF-ach często. Na uniwersytetach wymagana na kilku kierunkach. Na naszym kursie powtórzysz cały materiał z ogólniaka, otrzymasz rozmaite testy (w tym matury próbne). Nauczysz się unikać typowych błędów egzaminacyjnych.

CHEMIA – Ważna przy rekrutacji na UM i UP. Na kursie nastaw się na żmudną pracę od podstaw, wypełnioną licznymi zadaniami i comiesięcznymi testami. Nie stracisz ani minuty. Kurs uwzględnia wszystkie standardy egzaminacyjne.

FIZYKA – Kurs zapewnia opanowanie najważniejszych działów programu szkoły średniej, co stwarza szansę na dobrą ocenę na maturze. A może zamiast chemii w walce o indeks na medycynę i farmację. Także informatyka i inne kierunki politechniczne – zwłaszcza na renomowanych uczelniach. Tylko świetny nauczyciel korzystający z nowoczesnych pomocy audiowizualnych pomoże Ci odnieść sukces w tym trudnym przedmiocie.

GEOGRAFIA – Bardzo często wybierana na maturze. W rekrutacji uwzględniana coraz częściej – choćby na uczelniach ekonomicznych. Dobry wynik na maturze stwarza możliwosć większego wyboru spośród licznych kierunków. Kurs prowadzony w przyjaznej atmosferze przez doświadczonych nauczycieli.

HISTORIA – Powtórka wszystkich epok. Analiza i interpretacja źródeł. Nauka pisania własnego tekstu wg kryteriów CKE. Wiedza historyczna przekazywana w bardzo ciekawy i przystępny sposób. Znakomici nauczyciele!

JĘZYK POLSKI – Pomoc w przygotowaniu do egzaminu ustnego. Indywidualne konsultacje w cenie kursu. Powtórka zagadnień z literatury i języka. Nauka pisania wypracowań wg kryteriów CKE. Interpretacja wiersza.

JĘZYK ANGIELSKI I NIEMIECKI – Rozwijanie wszelkich sprawności potrzebnych na maturze: mówienie, czytanie, pisanie i słuchanie. Testy i matury próbne. Dowolność w wyborze poziomu – uczysz się tylko tego, co zdajesz!!!

MATEMATYKA – Powtórka wszystkich zagadnień z 3 lat liceum. Strategie rozwiązywania trudnych zadań i kształtowanie umiejętności oszczędzania czasu przy rozwiązywaniu zadań maturalnych. Własny autorski i co ważne skuteczny program przygotowań do nowej matury. Kursy dla poziomu podstawowego lub rozszerzonego.

WOS – Obok geografii najczęściej wybierany na maturze przedmiot. Dobry wynik z wosu wsparty dobrą oceną z j. polskiego daje indeks na politologii, socjologii czy dziennikarstwie, wręcz nieodzowny w walce o indeks na kierunku: prawo. Bardzo popularny kurs z uwagi na osobowość prowadzących nauczycieli oraz ich kreatywność w doborze metod nauczania. Zajęcia prowadzone są bezstresowo i e f e k t y w n i e. Testy z ubiegłych lat i nauka pisania tekstu własnego.