Nasze kursy, a studia

BIOLOGIA – Nieodzowna przy rekrutacji na Uniwersytetach Medycznych i Przyrodniczych. Na AWF-ach często. Na uniwersytetach wymagana na kilku kierunkach. Na naszym kursie powtórzysz cały materiał z ogólniaka, otrzymasz rozmaite testy (w tym matury próbne). Nauczysz się unikać typowych błędów egzaminacyjnych.

CHEMIA – Ważna przy rekrutacji na UM i UP. Na kursie nastaw się na żmudną pracę od podstaw, wypełnioną licznymi zadaniami i comiesięcznymi testami. Nie stracisz ani minuty. Kurs uwzględnia wszystkie standardy egzaminacyjne.

FIZYKA – Kurs zapewnia opanowanie najważniejszych działów programu szkoły średniej, co stwarza szansę na dobrą ocenę na maturze. A może zamiast chemii w walce o indeks na medycynę i farmację. Także informatyka i inne kierunki politechniczne – zwłaszcza na renomowanych uczelniach. Tylko świetny nauczyciel korzystający z nowoczesnych pomocy audiowizualnych pomoże Ci odnieść sukces w tym trudnym przedmiocie.

GEOGRAFIA – Bardzo często wybierana na maturze. W rekrutacji uwzględniana coraz częściej – choćby na uczelniach ekonomicznych. Dobry wynik na maturze stwarza możliwość większego wyboru spośród licznych kierunków. Kurs prowadzony w przyjaznej atmosferze przez doświadczonych nauczycieli.

HISTORIA – Powtórka wszystkich epok. Analiza i interpretacja źródeł. Nauka pisania własnego tekstu wg kryteriów CKE. Wiedza historyczna przekazywana w bardzo ciekawy i przystępny sposób. Znakomici nauczyciele!

JĘZYK ANGIELSKI I NIEMIECKI – Rozwijanie wszelkich sprawności potrzebnych na maturze: mówienie, czytanie, pisanie i słuchanie. Testy i matury próbne. Dowolność w wyborze poziomu – uczysz się tylko tego, co zdajesz!!!

MATEMATYKA – Powtórka wszystkich zagadnień z 3 lat liceum. Strategie rozwiązywania trudnych zadań i kształtowanie umiejętności oszczędzania czasu przy rozwiązywaniu zadań maturalnych. Własny autorski i co ważne skuteczny program przygotowań do nowej matury. Kursy dla poziomu podstawowego lub rozszerzonego.

WOS – Obok geografii najczęściej wybierany na maturze przedmiot. Dobry wynik z wosu wsparty dobrą oceną z j. polskiego daje indeks na politologii, socjologii czy dziennikarstwie, wręcz nieodzowny w walce o indeks na kierunku: prawo. Bardzo popularny kurs z uwagi na osobowość prowadzących nauczycieli oraz ich kreatywność w doborze metod nauczania. Zajęcia prowadzone są bezstresowo i   e f e k t y w n i e. Testy z ubiegłych lat i nauka pisania tekstu własnego.